Automobilių švaros centras

Pilnas cheminis salono valymas Klaipėdoje

Jeigu jūs praleidžiate didžiąją dienos dalį savo automobilyje, tikriausiai žinote, kad palaikyti automobilio švarą yra būtina. Automobilio salonas gali labai greitai išsipurvinti ir prarasti pradinę išvaizdą. Juk norisi važiuoti švariame automobilyje, tiesa? Pilnas cheminis salono valymas Klaipėdoje gali greitai, lengvai ir puikiai išspręsti šią iškilusią bėdą ir paversti Jūsų automobilį vėl švariu ir maloniai kvepiančiu.

 

Kuo salono valymas yra naudingas automobiliui?

Galite savo automobilio saloną pabandyti išsivalyti ir patys, tačiau, jeigu jau yra įsisenėjusių dėmių – tai gali būti didelis iššūkis. Šiuo atveju, Jums gali padėti tik patyrę specialistai, kurie atlieka pilną cheminį salono valymą. Naudojant tik aplinkai draugiškas ir kokybiškiausias sertifikuotas valymo priemonės, automobilis gali atgauti savo pradinę išvaizdą. Ar dar pamenat, kaip Jūsų automobilis kvepėjo, kuomet jį ką tik įsigijote? Šiuolaikinė įranga ir įvairios priemonės gali padėti atgauti malonų naujo automobilio kvapą bei reguliarus salono valymas padės jį išlaikyti.

Dažniausi salono valymo būdai

Visi nori turėti švarų, maloniai kvepiantį automobilį, net jei jis ir nebėra naujas. Tačiau, galima lengvai pasimesti, kadangi yra net keli automobilio salono valymo būdai. Vertėtų pagalvoti, kuris būdas yra tinkamiausias jūsų atžvilgiu, o jeigu kils sunkumų – mes tai padarysime už jus, pasiūlydami tinkamiausią variantą. Dažniausiai pasitaikantys salono valymo būdai yra salono siurbimas, pilnas (sausas) salono valymas ir cheminis salono valymas.

 

Salono siurbimas – tai yra pats paprasčiausias automobilio valymas, kuomet salone išsiurbiamos visos dulkės ir nešvarumai. Šis valymas turėtų būti atliekamas bent vieną kartą per savaitę, norint palaikyti automobilyje švarą.

 

Pilnas (sausas) automobilio salono valymas – pažangesnis būdas įveikti nešvarumus. Beto, šis būdas yra vienas iš populiariausių valymo būdų: valomi langai, polimerinė automobilio salono danga, siurbiami ir valomi kilimėliai, bagažinė. Naudojamos tik specialios priemonės.

 

Pilnas cheminis salono valymas – tai reikalingiausias automobilio valymas, kuomet norite panaikinti net ir senas dėmes, įvairias bakterijas, drėgmę ir grąžinti automobiliui pradinę išvaizdą. Patartina šį valymo būdą atlikti kartą ar du į metus, ypač po rudens/žiemos sezono, kadangi automobilio salonas būna prisigėręs daug drėgmės (puiki terpė veistis grybeliui, bakterijoms ir pelėsiams.)

Kodėl svarbu atlikti pilną cheminį salono valymą?

Kaip ir minėjome anksčiau, cheminį salono valymą reikia atlikti bent kartą į metus, ypač po rudens ir žiemos sezono. Automobilis – puiki terpė veistis įvairioms bakterijoms.

 

Dažniausiai, lietuviškas ruduo būna labai drėgnas, visa drėgmė kaupiasi ir automobilyje (kilimėliuose ypač), taigi atsiranda blogas kvapas ir kaupiasi bakterijos. Cheminis salono valymas Klaipėdoje siūlo greitai išspręsti šią bėdą ir atsinaujinti savo automobilį.

 

Dažniausiai, vairuotojai daro klaidą, kuomet užsisako pilną cheminį valymą, kai reikia išvalyti tik tam tikras automobilio vietas. Maloniai kviečiame užsukti į mūsų saloną ir mes įvertinsime, kokio Jums salono valymo reikia, aptarsime visas salono valymo detales ir pasistengsime, kad jūsų automobilis atgautų norimą pirminę išvaizdą.