Specializuotos valymo paslaugos

Kiliminės dangos cheminis valymas

Iš visų baldų ir dangų namuose ar biure, kiliminė danga susirenka daugiausiai dulkių ir kitų šiukšlių. Beto, kiliminei dangai tenka daugiausiai atlaikyti vyno ar kavos dėmių, gyvūnų šėrimosi ir nešvarumų nuo batų. Jeigu dirbate ofise, tikriausiai žinote, kad dažniausiai visi nešvarumai, kuriuos atsinešate iš lauko, lieka ant kiliminės dangos. Tuomet Jūsų biuras atrodo nešvarus ir nejaukus. Būtent dėl šių priežasčių yra būtina palaikyti švarią kiliminę dangą ir reguliariai atlikti kiliminės dangos cheminį valymą.

Kuom naudingas kiliminės dangos cheminis valymas?

Prailgina kiliminės dangos “gyvenimo trukmę.” Būtent dėl dažno šios dangos naudojimo, kilimai dažniausiai nusidėvi pirmieji. Net ir valymas su dulkių siurblių gali po kiek laiko apgadinti kiliminės dangos išorę. Dėl susikaupusių nešvarumų, kiliminės dangos šereliai pradeda irti, taip gali atsirasti skylės dangoje. Chemiškai pašalinant nešvarumus iš kiliminės dangos, galima ją atnaujinti ir sustiprinti dangos struktūrą.

 

Sukuria švaresnę ir saugesnę namų aplinką. Įvairios nešvarumų dalelės ir dulkės, įstrigusios kiliminėje dangoje gali sukelti alergijas ir sukurti pavojingą namų aplinką. Profesionali kiliminės dangos valymo komanda naudoja sertifikuotas ir profesionalias valymo priemones ir taip pašalina visus alergenus, susikaupusius dangoje.

 

Bakterijų šalinimas. Daug lengviau yra pasiimti dulkių siurblį ir išsiurbti visą kiliminę dangą. Tačiau, naudojant dulkių siurblį, iš dangos yra pašalinami tik paviršutiniai nešvarumai. Visos dulkės lieka kiliminės dangos viduje iki tol, kol jis nėra išvalomas cheminiu valymo būdu. Taip pat, jei jūsų kiliminė danga turi senų dėmių, jas ypač būtina valyti, kadangi dėmės gali dar labiau įsiskverbti į dangos struktūrą ir taip tapti visiškai nepanaikinamomis.

Pagerina vizualinį patalpos vaizdą. Sutikite su tuo, kad kambarys ar patalpa, kuri turi nešvarią kiliminę dangą atrodo itin nepatraukliai. Tai yra dar viena iš daugelio priežasčių, kodėl cheminis kiliminės dangos valymas yra naudingas. Cheminis valymas ne tik pašalina nešvarumus, tačiau suteikia kiliminei dangai pradinę išvaizdą ir taip atnaujina kambarius ar patalpas.

 

Panaikina vaikščiojimo žymes. Kiliminė danga, esanti biuruose ar kitose patalpose, kuriose yra dažnai vaikščiojama, susidėvi žymiai greičiau. Cheminis kiliminės dangos valymas padeda sulyginti kilimų struktūrą ir panaikina žymes nuo devėjimosi.

 

Nuolatinė kiliminės dangos priežiūra padeda ilgiau išlaikyti dangos ilgaamžiškumą. Patartina cheminį kiliminės dangos valymą atlikti bent kartą per metus, ypač jeigu norite palaikyti savo biuro, įmonės ar namų švarią aplinką. Taip pat, siūlome visų patalpų cheminį valymą arba tik tam tikrų vietų dėmių šalinimą. Valymo komanda dirba tik su profesionaliomis priemonėmis, kurios nėra kenksmingos aplinkai, tačiau sunaikina visas kiliminėje dangoje esančias bakterijas.