Specializuotos valymo paslaugos

Kilimų valymas

Jeigu turite kilimą namuose, tai yra tikriausiai dėl to, kad jis suteikia kambariui jaukumo ir pagyvina namų interjerą. Tačiau, kilimai – taip pat puiki terpė veistis dulkių erkėms ir įvairioms bakterijoms. Šiame straipsnyje trumpai sužinosite, kodėl reikia valyti kilimus ir kodėl kilimų valymas yra itin naudingas.

Ar Jums reikalingas kilimų valymas?

Jeigu turite kilimą, kuriame jau matosi įvairios dėmės, kilimas yra praradęs savo pradinę išvaizdą ir jaučiate, kad jame yra susikaupusių dulkių – tai puikus metas jį pagaliau išvalyti. Profesionali kilimų valymo komanda, esant reikalui, gali pasiimti jūsų kilimą ir jį išvalyti kilimų valykloje. Taip pat, yra galimybė kilimą išvalyti ir jūsų namuose. Svarbu paminėti, kad šaltuoju metų laiku kilimus valome tik specialioje valykloje.

 

Paprasti dulkių siurbliai pašalina tik mažą procentą paviršiaus nešvarumų. Kilimų valymas padeda atsikratyti gilesnių nešvarumų ir susikaupusių dulkių, atnaujina kilimo išvaizdą, panaikina blogus kvapus. Jeigu norite atnaujinti savo kilimus, kreipkitės į mūsų komandą ir pasiūlysime geriausias valymo paslaugas.