Specializuotos valymo paslaugos

Minkštų ir odinių baldų cheminis valymas ir impregnavimas

Smagu, kuomet pagaliau įžengiate į savo naujus namus ar ofiso patalpas. Iš pradžių, viskas kvepia naujai ir maloniai, tačiau po kiek laiko yra normalu, kad minkštieji ir odiniai baldai nusidėvi ir atrodo nešvariai. Minkštų ir odinių baldų cheminis valymas – tai tarsi antras šansas jau nudėvėtiems, ilgai tarnavusiems baldams.

 

Mūsų didelė ir ilgametė patirtis nurodo, kad neverta pirkti naujos sofos ar naujos biuro kėdės. Cheminis baldų valymas puikiai atnaujina įvairius baldus.

Kodėl baldų cheminis valymas ir impregnavimas - puiki išeitis?

Švari ir atnaujinta patalpa. Profesionalios valymo kompanijos naudoja tik specialias valymo priemones, kurios yra sertifikuotos profesionalų naudojimui. Taip pat, galingi vakuuminiai siurbliai giliai išvalo dulkių erkes, nešvarumus iš minkštų baldų. Svarbu išlaikyti ir ekologišką bei nekenksmingą aplinką. Dažnai, įvairūs valikliai ir priemonės gali turėti daug organizmui nuodingų toksinų. Profesionali valymo komanda naudos tik aplinkai ar gyvūnams draugiškas valymo priemonės.

 

Tinkamai parinktos valymo priemonės. Profesionalios baldų cheminio valymo kompanijos naudoja specialias priemones, kurios yra specifiškai skirtos skirtingiems baldų paviršiams ir audiniams. Jeigu patys bandysite chemiškai valyt baldus, galite palikti ilgalaikių dėmių ar net nudeginti baldo paviršių. Specialistai žino, kaip ir kokiomis priemonėmis naudotis, taigi, verta investuoti.

 

Baldų atnaujinimas. Vienas iš svarbiausių minkštų ir odinių baldų cheminio valymo principų yra ne tik išvalyti visus nešvarumus, tačiau ir atnaujinti senus baldus, suteikiant jiems pradinę išvaizdą. Impregnuojant odinius baldus, galima grąžinti jų pradinę išvaizdą. Taip sutaupysite pinigų nepirkdami naujos odinės sofos, o tiesiog ją atnaujinsite išvalant ir impregnuojant.

Minkštus ir odinius baldus yra svarbu prižiūrėti ir valyti. Kartais, “naminio” tvarkymosi gali neužtekti, baldams reikia ir giluminio valymo. Juose kaupiasi įvairaus maisto likučiai, gyvūnų šeriai, dulkes ir kiti parazitai, bakterijos, kurios gali sukelti sveikatos problemų. Taip atsiranda pelėsis, ypač pavojingas alergiškiems žmonėms. Būtent dėl šių pagrindinių priežasčių, būtina bent kelis kartus į metus atlikti minkštų ir odinių baldų cheminį valymą ir impregnavimą.

 

Susisiekę su mūsų valymo kompaniją, pateiksime geriausią kainos ir kokybės santykį. Taip pat, yra galimybė pasirinkti valymą Jūsų pasirinktoje vietoje ir pasirinktu laiku. Dirbame visoje Vakarų Lietuvoje. Taigi, jeigu norite atnaujinti savo namus ar biurą, ypač minkštuosius ir odinius baldus, susisiekite su mumis.