Specializuotos valymo paslaugos

Patalpų valymas po statybų ir remonto darbų

Su paskutiniuoju plaktuko užmoju, pagaliau statybos ir remonto darbai artėja prie pabaigos. Malonus jausmas, kuomet stovite kambaryje ar savo naujoje įmonėje ir pagaliau galite įsivaizduoti naują dizainą, tiesa? Tačiau, galite nesunkiai pastebėti įvairias statybų ir remonto šiukšles: mažus varžtus, cemento likučius, dulkes ir tinką. Patalpų valymas po statybų ir remonto darbų – Jūsų išsigelbėjimas nuo streso ir pavojų, apie kuriuos pakalbėsime vėliau.

Kiliminės dangos cheminis valymas

Iš visų baldų ir dangų namuose ar biure, kiliminė danga susirenka daugiausiai dulkių ir kitų šiukšlių. Beto, kiliminei dangai tenka daugiausiai atlaikyti vyno ar kavos dėmių, gyvūnų šėrimosi ir nešvarumų nuo batų. Jeigu dirbate ofise, tikriausiai žinote, kad dažniausiai visi nešvarumai, kuriuos atsinešate iš lauko, lieka ant kiliminės dangos. Tuomet Jūsų biuras atrodo nešvarus ir nejaukus. Būtent dėl šių priežasčių yra būtina palaikyti švarią kiliminę dangą ir reguliariai atlikti kiliminės dangos cheminį valymą.

Kilimų valymas

Jeigu turite kilimą namuose, tai yra tikriausiai dėl to, kad jis suteikia kambariui jaukumo ir pagyvina namų interjerą. Tačiau, kilimai – taip pat puiki terpė veistis dulkių erkėms ir įvairioms bakterijoms. Šiame straipsnyje trumpai sužinosite, kodėl reikia valyti kilimus ir kodėl kilimų valymas yra itin naudingas.

Langų/vitrinų valymas įvairiame aukštyje

Ar Jūsų namų ar įmonės langai nebeatrodo švarūs ir purvas jau yra įsisenėjęs? Prarado savo spindesį? Tikriausiai norite čiupti kibirą vandens, kempinę ir pasistengti išvalyti langus pats. Tačiau, ar tikrai norite atlikti šį sunkų darbą savarankiškai? Taip pat, langų ir vitrinų valymas gali būti pavojingas, jeigu jų yra daug ir langai yra aukštai. Būtent šiuo atveju langų/vitrinų valymas įvairiame aukštyje yra naudingas ir saugus būdas atnaujinti Jūsų namo ir įmonės įvaizdį.

Minkštų ir odinių baldų cheminis valymas ir impregnavimas

Smagu, kuomet pagaliau įžengiate į savo naujus namus ar ofiso patalpas. Iš pradžių, viskas kvepia naujai ir maloniai, tačiau po kiek laiko yra normalu, kad minkštieji ir odiniai baldai nusidėvi ir atrodo nešvariai. Minkštų ir odinių baldų cheminis valymas – tai tarsi antras šansas jau nudėvėtiems, ilgai tarnavusiems baldams.

 

Mūsų didelė ir ilgametė patirtis nurodo, kad neverta pirkti naujos sofos ar naujos biuro kėdės. Cheminis baldų valymas puikiai atnaujina įvairius baldus.

Minkstu ir odiniu baldu cheminis valymas ir impregnavimas